Punkty Rekrutacyjne

Punkty Rekrutacyjne

Punkty rekrutacyjne WSG powstały, aby ułatwić zainteresowanym dostęp do pełnej informacji o ofercie Uczelni. Zostały zlokalizowane tak, aby obniżyć koszty związane z procedurą rekrutacyjną oraz zaoferować dodatkową pomoc w trakcie studiów. Kandydaci mogą w Punktach skorzystać ze wsparcia doradcy zawodowego. Studentom proponujemy ułatwienia  w dostępie do materiałów dydaktycznych oraz korzystaniu z technologii kształcenia zdalnego.

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy posiada nowoczesny 8 ha kampus w samym centrum miasta, gdzie można zobaczyć jakim potencjałem dysponuje Uczelnia. Na studentów czeka Studencka Strefa Biznesowa, Akademicka Przestrzeń Kulturalna, Centrum Europejskie, nowoczesna hala sportowa, doskonale wyposażone sale i laboratoria. Uczelni prowadzi również Wydział Techniczny w Toruniu, uzupełniając ofertę tego prężnego ośrodka akademickiego o takie obszary kształcenia jak mechatronika, budownictwo czy fizjoterapia. Dzięki Wydziałowi  Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu – miasto stało się ośrodkiem  akademickim, w którym wiedzę zdobywają studenci w zakresie zarządzania i pedagogiki. W Malborku od lat kształcą się inżynierowi produkcji oraz kadry dla turystyki. Turystyka, najstarszy z kierunków Wyższej Szkoły Gospodarki można studiować dzięki metodą kształcenia na odległość także w Ełku – słynącym z walorów turystycznych. Podobnie jak w Malborku i Ełku, znajdują się też w ofercie Wydziału Zarządzania i Przedsiębiorczości w Słupsku.

W bieżącym roku akademickim do powyższej listy dołączyły nowe lokalizacje na mapie WSG.

Wydział Gospodarki i Techniki w Pile kształci na skorelowanych z potrzebami szkolnictwa wyższego w regionie, obszarach studiów opartych na kierunkach ekonomicznych – ekonomii i zarządzaniu. Studia licencjackie zapewniają zdobycie wiedzy i umiejętności w określonym obszarze, przygotowują do pracy w wybranym zawodzie.

W Wyższej Szkole Gospodarki dokładamy starań, aby – wszędzie gdzie to możliwe - być jak najbliżej naszych studentów i słuchaczy. W tym celu, uwzględniając także zapotrzebowanie regionalnego rynku pracy i oczekiwania przedsiębiorców, stworzyliśmy Wydział Nauk Stosowanych w Chojnicach, gdzie kształcimy w oparciu o takie kierunki jak Informatyka i Ekonometria, Mechatronika mając wpływ na aktywizację obszarów związanych z nowymi technologiami, nauką i przedsiębiorczością.

Kolejnym projektem edukacyjnym WSG jest współpraca z Centrum Kształcenia Ustawicznego DAR EDUKACJA z siedzibą w Działdowie. Podpisany list intencyjny, nie tylko formalne określa wspólne działania edukacyjne, ale także otwiera nowe możliwości współpracy Partnerów. W tym celu powołaliśmy Ośrodek Edukacyjny WSG w Działdowie, który zasięgiem obejmuje powiaty: Elbląg, Bartoszyce, Biskupiec, Braniewo, Działdowo, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Olsztyn, Ostróda, Szczytno. Ośrodek prowadzeni kształcenie na poziomie studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych i certyfikowanych szkoleń. Zgodnie z zawartym porozumieniem w Działdowie studia realizowane będą w systemie e-learningowym w oparciu o system zdalnego nauczania Ośrodka Nowych technologii Edukacyjnych (ONTE) WSG.

Pełna oferta na www.punktyrekrutacyjne.byd.pl

Aktualności

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2024 Wyższa Szkoła Gospodarki