eduTRAVELER

eduTRAVELER

Powstaliśmy z połączenia ponad 20-letniej tradycji akademickiej KOLFER sp. z o.o. - spółki założycielskiej Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy z odważną innowacyjnością w turystyce kwalifikowanej i liderem na rynku polskim w objazdowej turystyce motocyklowej - MOTOpodrozni.pl sp. z o.o..

Połączyły nas pasje, zaangażowanie i nieszablonowe podejście do rozwoju biznesu w połączeniu z nauką. 

Rodzinne przedsiębiorstwo KOLFER związane od 1989 roku z turystyką i informatyką, zaangażowane przez lata prowadzonej działalności w liczne inicjatywy społeczne i w rozwój lokalnego kształcenia zawodowego, odegrało kluczową rolę w powstaniu dzisiejszego WSG. Tworząc podwaliny kapitału intelektualnego wraz z powołaniem w 1994 roku Zespołu Szkół Policealnych „KOLFER”, wykorzystało je efektywnie w kontynuacji zaangażowania, uzyskując w 1999 roku zezwolenie na utworzenie niepaństwowej uczelni zawodowej pod nazwą Wyższa Pomorska Szkoła Turystyki i Hotelarstwa z siedzibą w Bydgoszczy.  Spuściznę tak wspaniałej historii i dorobku dzierży i pielęgnuje dziś największa niepubliczna uczelnia w północnej Polsce, realizując działalność naukową przy udziale otoczenia biznesu.

MOTOpodrozni.pl to również marka rodzinna budowana hobbystycznie przez lata i jednocześnie spółka powołana w 2018 roku jako biuro turystyki motocyklowej. Założona przez niezwiązanych wcześniej zawodowo z branżą turystyczną doświadczonych menadżerów, pasjonatów motoryzacji i miłośników podróży poznawczych w jednym, stała się swego rodzaju eksperymentem biznesowym i laboratorium badawczym.  Dzięki świeżemu spojrzeniu na branżę i doświadczeniu w komercjalizacji inicjatyw spółka MOTOpodrozni.pl jako pierwsza na rynku polskim zaproponowała kompaktowy produkt turystyczny dla entuzjastów wojaży motocyklowych, a uruchomiając sprzedaż bezpośrednią w systemie e-butikowym, w ciągu kilku miesięcy zajęła pozycję lidera na rynku, inwestując równolegle w rozwojowe projekty badawcze. Spółka skutecznie realizuje ambitne cele stawiane przez jej właścicieli, skierowane na rozwój turystyki w połączeniu z innowacyjnością i technologią, stając się wiarygodnym partnerem w poważnych przedsięwzięciach.

Łącząc w jednym potencjał biznesowy obydwu podmiotów, uzupełniony o wysokie kwalifikacje i kompetencje przedstawicieli kadry akademickiej stworzyliśmy wyjątkowy zespół, który z pasją i doświadczeniem na ryku turystycznym scala wszystkie najbardziej praktyczne rozwiązania.

Pełna oferta znajduje się na: www.edutraveler.pl

Aktualności

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2024 Wyższa Szkoła Gospodarki