Kursy, Szkolenia, Certyfikaty

Kursy, Szkolenia, Certyfikaty

Centrum Szkoleń i Certyfikacji Wyższej Szkoły Gospodarki powstało w odpowiedzi na rosnące wymagania rynku pracy. To co nas wyróżnia, to jakość kształcenia oraz fakt, iż wyposażamy naszych absolwentów w narzędzia niezbędne do rozwoju zawodowego w różnych sektorach gospodarki. Oferta szkoleń i kursów prowadzonych przez Uczelnię obejmuje ponad 100 różnych kierunków prowadzonych przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. W nauczaniu wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, a ofertę kształtujemy na bieżąco w zależności od potrzeb rynku pracy oraz zapotrzebowania grup szkoleniowych.

Szkolenia przeprowadzone przez Centrum Szkoleń i Certyfikacji mobilizują do rozwijania umiejętności praktycznych co zapewnia przewagę absolwentów na wymagającym rynku pracy.

W przypadku niektórych kursów szkoleniowych  uczestnik otrzymuje równolegle zawód lub państwową licencję, a umiejętności zawodowe potwierdzają zewnętrzne instytucje certyfikujące.

Szkolenia i kursy organizowane są w systemie wieczorowym lub weekendowym. Poza kursami i szkoleniami, Centrum Szkoleń i Certyfikacji proponuje możliwość zdobycia certyfikatów kompetencji zawodowych w zakresie wyznaczonym przez program danego certyfikatu WSG oraz zewnętrznych, specjalistycznych instytucji certyfikujących potwierdzających zdobyte umiejętności. Centrum Szkoleń i Certyfikacji świadczy również usługi z zakresu konsultingu i projektowania szkoleń zarówno sektora komercyjnego jak i publicznego.

Na realizację szkoleń dla osób pracujących w województwie kujawsko-pomorskim Centrum pozyskuje również środki z Europejskiego Funduszu Społecznego, współpracując z uczelnianym Biurem Projektów. Przy jednostce działa także wyspecjalizowane Niepubliczne Centrum Kształcenia Nauczycieli.

Kursy i szkolenia odbywają się nie tylko w Bydgoszczy lecz także w Ełku, Malborku, Chojnicach, Inowrocławiu, Międzychodzie oraz Radziejowie.

Aktualności

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2024 Wyższa Szkoła Gospodarki