Studenci WSG z nagrodami Santander

Studenci WSG z nagrodami Santander

12cze2024

7 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste rozdanie Nagród Santander dla studentów Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy 2024. Ten program miał na celu docenienie osób, które aktywnie angażują się w działalność na rzecz Uczelni i poza nią.

W ramach tej inicjatywy promujemy i wspieramy rozwój naukowy i społeczny, a także doceniamy zaangażowanie i aktywność studentów. Podczas uroczystości wręczyliśmy 10 nagród, każda o wartości 2 000 zł. W procesie selekcji kandydatów brane były pod uwagę następujące kwestie: aktywność naukowa i osiągnięcia akademickie, takie jak wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne, sportowe, czy zaangażowanie społeczne i zaangażowanie na rzecz Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Beneficjentami było czterech studentów i studentek I roku studiów: Oksana Charkiewicz, Yuliia Fediaieva, Kinga Paradowska, Mateusz Tylicki, oraz sześć studentów i studentek II i III roku: Natalia Bydałek, Sean Rafael Cacalda, Dominik Kalinowski, Sandra Romaniak, Anhelina Tur oraz Aleksandra Zmierczak.

Podczas uroczystości wręczenia nagród, Weronika Sikora z Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, podkreśliła znaczenie tego programu: „...Nagroda Santander to dowód na to, że doceniamy nie tylko osiągnięcia akademickie, ale także aktywne uczestnictwo w życiu uczelni. Jesteśmy dumni z naszych studentów i ich wszechstronnych talentów.” Rozwój i przyszłość Współpraca Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy z Santander Bank Polska jest częścią szerszej inicjatywy mającej na celu wspieranie edukacji i rozwoju społeczeństwa. Realizacja programu Nagroda Santander dla studentów Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy to krok w kierunku budowania lepszej przyszłości, gdzie wiedza, innowacje i współpraca odgrywają kluczową rolę. Zachęcamy do śledzenia kolejnych inicjatyw na platformie Santander Open Academy oraz korzystania z dostępnych tam programów.

Santander wspiera w rozwoju

Od 27 lat Santander wspiera społeczeństwo w budowaniu lepszej przyszłości. W 1996 roku Grupa Santander uruchomiła pionierską inicjatywę wspierającą edukację, wejście na rynek pracy i przedsiębiorczość. Dzięki temu wsparcie uzyskało już ponad 1 500 000 osób i firm. Firma zainwestowała w ten cel ponad 2,3 mld euro. Grupa współpracuje z ponad 1200 uczelniami w 26 krajach.

 

 

Aktualności

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2024 Wyższa Szkoła Gospodarki