Slide background
Slide background tlo
Slide background
Slide background tlo
Slide background tlo
Slide background
Slide background tlo

Aktualności

szczepienia

Wyższa Szkoła Gospodarki przystępuje do Szczepień przeciwko COVID w „Etapie 0” w trzech, zdefiniowanych przez Ministerstwo Zdrowia statusach: jako podmiot leczniczy, jako uczelnia kształcąca studentów na kierunkach medycznych oraz jako jednostka świadcząca usługi socjalne i senioralne.
 

Serdeczne Życzenia Świąteczne!

Wspaniałych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnego nadziei patrzenia w przyszłość i radosnego pożegnania trudnego czasu, który już niebawem będzie za nami. Życzenia samych sukcesów i radości w nadchodzącym Nowym Roku.

DEBATA „Grudzień 1970 z perspektywy 50 lat”

W tym roku przypada wyjątkowa 50. rocznica tragicznych wydarzeń grudnia 1970 roku. Tegoroczne obchody, jak nigdy dotąd w naszej współczesnej historii, stają się wyjątkowym świadectwem walki o wolność.  Niestety „mechanizmy władzy”, które stały się zarzewiem i doprowadziły do tragicznych skutków pięćdziesiąt lat temu, pozostają aktualne również dziś.

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria niepoparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczny proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2021 Wyższa Szkoła Gospodarki