Slide background tlo
Slide background tlo
Slide background
Slide background
Slide background tlo tlo
Slide background tlo

Aktualności

"Zdobywcy Północy - dokumentacja rejsów morskich Zbigniewa Urbanyiego"

Pracownia Regionalistyczna oraz Muzeum Fotografii przy Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy zapraszają na otwarcie wystawy pt. "Zdobywcy Północy - dokumentacja rejsów morskich Zbigniewa Urbanyiego" w ramach Aneksu do XI Festiwalu Podróżnicy.

„Uniwersytet Dziecięcy” – rekrutacja trwa!

Trwa rekrutacja na zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy 2021/2022. To już kolejna edycja, w której Twoje dziecko może wziąć udział!

Konferencja Branżowa ,,Nowoczesne Technologie w Turystyce - Szkolenie Kadr Pedagogicznych – Organizacja Wycieczek Szkolnych’’

W dniach 25-27 września zapraszamy do udziału w bezpłatnej Konferencji Branżowej ,,Nowoczesne Technologie w Turystyce - Szkolenie Kadr Pedagogicznych – Organizacja Wycieczek Szkolnych’’ połączonej z Uroczystością  20-lecia działalności Biura Turystyki ACTIV i utworzenia grupy WSG, ACTIV, eduTRAVELER.

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria niepoparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczny proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2021 Wyższa Szkoła Gospodarki