Slide background
Slide background tlo
Slide background
Slide background tlo
Slide background tlo
Slide background
Slide background tlo

Aktualności

Konferencje międzynarodowe WSG

Informujemy, że Wyższa Szkoła Gospodarki reprezentowana przez Władze Uczelni i Pion Międzynarodowy w dniach 26 i 27 listopada 2020r. uczestniczyła w dwóch konferencjach międzynarodowych on-line.

Konferencja Branżowa - Turystyka Miejska i Nowoczesne Technologie

Serdecznie zapraszamy na "Konferencję Branżową – Turystyka Miejska i Nowoczesne Technologie". Podstawowym celem konferencji jest prezentacja rozwiązań technologicznych i ich zastosowań pozwalających na wzmacnianie konkurencyjności oferty turystycznej.
 

PROFESURA WIZYTUJĄCA WSG dla nauczycieli akademickich z Białorusi

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy zaprasza wykładowców i badaczy z Republiki Białorusi do aplikowania w programie Profesury Wizytującej. Doceniając rozwój nauki i szkolnictwa wyższego naszych sąsiadów, chcemy umożliwić nauczycielom akademickim z Białorusi zdobycie doświadczenia dydaktycznego w Polsce, udział w projektach międzynarodowych i rozwój kompetencji międzykulturowych.

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria niepoparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczny proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2020 Wyższa Szkoła Gospodarki