Slide background
Slide background

Aktualności

DEBATA REGIONALISTÓW KUJAWSKO-POMORSKICH

30 sierpnia (wtorek) 2022 r.  w Parku Kultury Młyny Rothera w Bydgoszczy odbędzie się Debata Regionalistów Kujawsko-Pomorskich.  Szczegółowy program debaty znajduje się TUTAJ

Z wizytą w Zambii

Nasza delegacja w Zambii – nowe formy współpracy z partnerami uniwersyteckimi

Zambijski Eden University w Lusace i Victoria Falls University w Livingstone były celem wizyty delegacji naszej uczelni ramach programu Erasmus+.

- Podobnie jak WSG, nasza partnerska uczelnia Eden University rozwija ofertę w zakresie kształcenia medycznego - prowadzi kierunek lekarski, farmację, pielęgniarstwo i położnictwo – mówi Magdalena Bergmann, dziekan ds. projektów międzynarodowych. - Współpraca dydaktyczna, naukowa i projektowa w tych właśnie obszarach była głównym tematem rozmów obu stron.

WSG na pikniku naukowopopularnym w Młynach Rothera

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria niepoparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczny proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2022 Wyższa Szkoła Gospodarki