Slide background
Slide background tlo
Slide background
Slide background tlo
Slide background tlo
Slide background
Slide background tlo

Aktualności

Dzień Nauki Polskiej

Dzień Nauki Polskiej to święto państwowe, które upamiętnia dokonania polskich naukowców. Święto przypada w dniu rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika, jednego z największych polskich uczonych znanych na  całym Świecie. Nasza uczelnia nawiązuje także do dziedzictwa wybitnych uczonych z naszego regionu jak: Świętosława z Bożejowic Orzelskiego, Jana Czochralskiego, Mariana Rejewskiego.

Finał Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet i Mężczyzn z udziałem naszych drużyn!

Przed nami kilka dni wypełnionych sportowymi emocjami! W tym tygodniu rozpoczyna się Finał Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet i Mężczyzn w którym udział biorą nasze zespoły.

Solidaryzujemy się

Dołączamy do akcji "Media bez wyboru". Przeczytaj list otwarty polskich mediów do władz Rzeczpospolitej Polskiej - sytuacja dotyczy nas wszystkich, każdego kto korzysta z informacji. 

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria niepoparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczny proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2021 Wyższa Szkoła Gospodarki