Slide background tlo
Slide background tlo
Slide background
Slide background tlo
Slide background tlo
Slide background
Slide background tlo

Aktualności

Serdecznie zapraszamy na III edycję Wykładów Jadwiżańskich

W związku z trwającym Wirtualnym Festiwalem Nauki z radością powracamy do kolejnego, trzeciego cyklu Wykładów Jadwiżańskich.

WSG wyróżniona w Rankingu Szkół Wyższych "Wiadomości Turystycznych"

22 kwietnia odbyło się posiedzenie Kapituły Rankingu Szkól Wyższych, w czasie którego wyłoniono najlepsze polskie uczelnie kształcące na kierunkach turystycznych. Wyższa Szkoła Gospodarki zdobyła 174 punkty uzyskując drugie miejsce w rankingu w kategorii „profil praktyczny”, otrzymała także specjalne wyróżnienie.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Kurs na Edukację w Turystyce”

Sektorowa Rada ds. Kompetencji Turystyka oraz Departament Turystyki Ministerstwa Rozwoju, Technologii i Pracy uprzejmie zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Kurs na Edukację w Turystyce”.

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria niepoparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczny proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

KONTAKT

Wyższa Szkoła Gospodarki
85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 2

Biuro Rekrutacji
tel. 52 567 00 00
e-mail: rekrutacja@byd.pl

Biuro Obsługi Zarządu Uczelni
tel. 52 567 00 47/48
fax. 52 567 00 77
e-mail: rektorat@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Transport & Logistics Supply Chain - Wojciech Goliński
© 2021 Wyższa Szkoła Gospodarki